Portál pro volný čas - Info text affiliate
44.201.94.236


ÚVODNÍ STRÁNKA PRO NAŠE PARTNERY A INZERENTYReklamní stránka v katalogu firem

Reklama v katalogu firem a navíc vlastní reklamní stránka

Katalog firem internetového portálu www.tip3000.cz je ručně tříděný do oborů. Pokud chcete sami určit obor, můžete nám do formuláře při registraci dolů napsat poznámku.

Reklama v katalogu vám umožní více se zviditelnit na internetu. Kde většina končí, tam my začínáme !! To co jinde najdete jako kompletní informaci, je u nás viditelné již v oboru a k tomu navíc celá reklamní stránka - "Detail firmy", která není omezena výškou.

U nás nenajdete různé cenové relace za zápis "Základní, rozšířený či úplný", ale vše zdarma. Pokud máte zájem získat navíc i reklamní banner umístěný v oborech katalogu, využijte možnosti Affiliate programu.


Co vše lze na stránce zveřejnit

Je na každém, jak pěknou stránku chce mít, co o sobě chce sdělit a čím přilákat potenciální zákazníky. Čím více textu, tím více klíčových slov a také větší je šance, že si vás návštěvníci najdou. Nejen na tip3000, ale na dalších webech využívající skenovací roboty nebo vyhledávací lišty Google, Jyxo a další, co zobrazí tuto vaši reklamní stránku u nás.

Samozřejmostí je na stránce detailu i logo o velikosti až 320 x 100, mapa 320 x 280 a banner 120 x 600 nebo více menších 120 x ... V oborech kromě sloganu, základních informací o činnosti vaší firmy, adresy, emailu a webu i ikona 75 x 75.

Více informací obsahují "Všeobecné obchodní podmínky".Vytvořit si prezentaci zvládne každý

Zadávání je snadné i pro laika a v sekci "Další informace:" je možné si za pomocí editačního programu upravovat nejen fonty, velikost či barvu písma, ale i vkládání obrázků s náhledem, videa a vytváření odkazů. Můžete vkládat text již hotový třeba z Word, vytvářet tabulky, nebo pro zkušenější hotový html kód. Místa máte dost, takže navíc si můžete zadat prodejní dobu či aktuální informace pro návštěvníky.

Stránka může sloužit i těm, co nemají vlastní web či nemají čas ho spravovat. Těm doporučuji, aby pokud budou chtít zobrazovat na své stránce foto, video, nebo třeba mít odkaz na nějaký dokument, využít YouTube nebo Ulož.to! (kam si nahrajete co potřebujete a zde si to zobrazíte). Na tyto weby se pak snadno přihlásíte z hlavní stránky www.tip3000.cz (nahoře pod vyhledávací lištou), stejně jako na "Facebook, Games, Lidé.cz, MP3zdarma, Stahování SW, TV program, Wikipedia nebo Xchat". Navíc s naším Affiliate programem (najdete níže), můžete mít tuto reklamní stránku v katalogu zcela zdarma a to vám každý nenabídne. Kolik jste zaregistrovali nových partnerů kdykoliv zjistit ve vlastní administraci.

Po dokončení registrace se tam můžete kdykoli přihlásit a data si upravovat dle potřeby. Přihlásíte se emailem a heslem, takže si dobře zvažte, komu ho sdělíte. Každá další změna je po přihlášení ještě jednou chráněna heslem jak kvůli bezpečnosti, tak i pro vás, abyste si nechtěně nezměnili údaje.


Doporučený postup při zadávání firmy

Pro vložení firmy nebo webu do katalogu musíte vyplnit bezpečnostní kód, potvrdit a přepnete se do editačního formuláře. Tam je u každého políčka popisek, jak postupovat, takže vytvořit pěknou stránku zvládne každý i bez znalosti programování.

.....

V první řadě musíte zadat přihlašovací email (může se lišit od toho, co zadáte veřejně a bude se na stránce "Detail firmy" zobrazovat s ostatními údaji) a heslo, které zadáte ještě jednou pro ověření. Dále je povinná položka Název firmy - webu a další formulář fakturační údaje, protože web se na internetu stane viditelným až po úhradě ročního poplatku.

Tyto údaje (přihlašovací email, heslo a fakturační údaje) jsou důležité pro další přihlášení "Web edit", kam budete přesměrováni hned po dokončení editace. Tam se po zadání přihlašovacího emailu a hesla dostanete již do vlastní administrace.

Ostatní údaje tedy můžete zadat až po přihlášení tam a doporučujeme data v budoucnu průběžně aktualizovat. Pokud byste někdy zapomněli své heslo, můžete si ho nechat automaticky zaslat prostřednictvím systému na svůj email uvedený jako přihlašovací.

V případě nejasností nás můžete kdykoliv kontaktovat a problém s vámi vyřešíme.
Portál pro volný čas - Affiliate

Affiliate - Partnerský program

Pokud jste tuto stránku o Affiliate programu minuli a zajímá vás jak získat další reklamní prostor, klikněte na tlačítko.Pro ostatní ještě jedno upozornění, pokud tuto informaci přehlédli. Affiliate program je určený výhradně našim partnerům, čili registrovaným uživatelům, kteří jsou v katalogu firem. Tím získají vlastní administraci, ve které si mohou kdykoli upravovat obsah a sledovat počet jimi zprostředkovaných firem.


ZADAT  FIRMU  DO  KATALOGU  TIP3000 ?
Vyplnit kód :
Kolik je  7 + 8 ?
Po zadání ochranného kódu pokračujte v editaci.
Please solve the math problem above and
type in the result. e.g. for 1 + 1, type 2..


POKUD NECHCETE DÁLE POKRAČOVAT NA EDITAČNÍ FORMULÁŘ, POUŽIJTE TLAČÍTKO ...


Copyright © 2007 - 2023, Tip3000.cz