Portál pro volný čas - Home Zaujal vás náš portál a chcete si ho nastavit jako domovskou stránku?
S pomocí této nápovědy snadno nastavíte vámi používané prohlížeče.

NASTAVENÍ DOMOVSKÉ STRÁNKY PODLE PROHLÍŽEČE

Navigace bez listování : ico explorer ico firefox ico opera ico chrome button homepagelogo explorer     Internet Explorer si po kliknutí na tlačítko  " Nastavit domovskou stránku tip3000 v IE "  provede jako jediný nastavení sám, jen si vyberete možnost, zda chcete nastavit spuštění tip3000.cz, jako jedinou domovskou stránku - pak označíte první volbu - nebo jen přidat k dalším záložkám. Při označení druhé možnosti si můžete nastavení měnit dle potřeby v nastavení IE. Tlačítko funguje jen pokud ho použijete v Internet Exploreru !!

panel1 explorer

button homepage

V Internet Exploreru si můžete změnit nastavení domovské
stránky ručně takto: klikněte nahoře na "Nástroje", dále na
"Možnosti Internetu".  V této nabídce můžete vybrat, jakou
domovskou stránku chcete mít aktuálně nastavenou nebo
si přidat další stránky dle potřeb (viz. následující obrázek)panel2 explorer
logo firefox     Mozilla Firefox je kvalitní internetový vyhledávač, poměrně přehledný a po IE je asi nejpoužívanější. Nastavení se provádí přes "Nástroje" a "Možnosti". Pro nastavení musíte být na stránce "Obecné" a potom stačí jen vyplnit řádek domovská stránka. Nastavení dokončíte kliknutím na tlačítko "OK".

panel explorer
logo opera     Opera Software je také oblíbeným a známým vyhledávačem. Nastavení Domovské stránky se provádí přes "Nástroje" a "Nastavení". Na stránce "Obecné údaje" stačí jen vyplnit řádek domovská stránka. Nastavení také dokončíte kliknutím na tlačítko "OK".

panel explorer
logo chrome     Google Chrome vyhledávač je sice nejmladší na trhu, ale rychle se stává populárním. Nastavení Domovské stránky se provádí přes "Přizpůsobení a ovládání Google Chrome", což je v pravém horním rohu "ikona klíče". Klikněte na tuto ikonu a po rozbalení nabídky spustíte "Možnosti". Pro nastavení musíte být na stránce "Základy"! Tam stačí jen vyplnit URL domovské stránky a kliknutím na tlačítko "Zavřít", se vše uloží.

panel explorerbutton homepage
Copyright © 2007 - 2022, Tip3000.cz