Portál pro volný čas - Home

    Vítám vás na web stránkách, kam jste se dostali nejspíš, nějakým nedopatřením.

Tento web je napsán pro soukromé účely, tzn. pro moje použití a mé nejbližší. Není o reklamě, ani za účelem výdělku a proto, nepotřebuji ničí hodnocení obsahu a kvality.

Přesto, je webová stránka validní dle W3C pravidel, napsaná je pouze čistým kódem, poznámkovým blokem Total Commanderu, a to stačí. Obsah je na praktické a rychlé přihlášení, kam nejčastěji chodím. Výhoda je, že nepotřebuji svůj počítač, abych měl potřebné odkazy při ruce a nemusel potom přemýšlet, jak se kam na internetu dostat.

To je asi vše o webu tip3000.cz, který neobsahuje rušivé reklamy, lživá zpravodajství nebo hloupé komentáře, u kterých normálnímu člověku stoupá krevní tlak. A nebudu zbytečně měnit uspořádání na stránkách. Takže, pokud se vám líbí, klidně používejte.

Pokud jste provozovatel webových stránek, na které tady najdete odkaz a vadí vám, že jste na tomto webu nebo máte výhrady ke grafickým změnám bannerů, napište mi své požadavky na e-mail. A to, prostřednictvím e-mailového formuláře, který najdete dole.

Než tak učiníte, uvědomte si prosím, že to není a nikdy nebude, masivně používaný web. Je dělaný tak, abych se na svých stránkách cítil opravdu přijemně. Tak by snad nikomu nemuselo vadit, že jsem si pohrál s jejich logem, či bannerem a dělám zdarma reklamu.

Přeji vám krásný den.

Ivan                    


    e-mailový formulář  

Jméno :
Váš e-mail :
Váš web:
Text zprávy :

Info o odeslání :

Captcha kód : Captcha
Nepřečtete zobrazený obrázek?
Kliknutím sem, si vyberte jiný!
Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!

Copyright © 2007